Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V0512-21
Nový produkt
| Materiál | 600D polyester 430 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 28 x 38 x 12 cm |
| ExportCtnQty | 40 |
| CtnDimensions | 41 x 33 x 41 cm |
| CtnWeightKG | 12.5 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202929190 |
| Hmotnosť | 313 |
| Farba | ružový |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní