Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V0573-05
Nový produkt
| Materiál | netkaná textília 70 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 28 x 19 x 16 cm |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 45 x 35 x 45 cm |
| CtnWeightKG | 5.6 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42023210 |
| Farba | červená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní