Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | 35% bavlna, 65% polyester 150 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 10 pcs/ Bag |
| Rozmery | 65 x 90 cm |
| InnerCtnQty | 10 |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 67 x 18 x 34 cm |
| CtnWeightKG | 12 |
| Katalógové číslo výrobcu | 62114210 |
| Hmotnosť | 150 |
| Farba | svetlozelená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní