Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V8172-02
Nový produkt
| Materiál | Tyvek® 45 g/m2 |
| Samostatné balenia | Without Individual Packing |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 38 x 42 cm |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 40 x 35 x 35 cm |
| CtnWeightKG | 6.5 |
| Katalógové číslo výrobcu | 6117100000 |
| Farba | biela |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní