Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V7371-23
Nový produkt
| Materiál | mikrovlákno 160 g / m2, 100% polyester |
| Samostatné balenia | polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | Ø150,0 x 0,3 cm |
| ExportCtnQty | 24 |
| CtnDimensions | 41,5 x 36 x 54 cm |
| CtnWeightKG | 9.9 |
| Katalógové číslo výrobcu | 6302939000 |
| Farba | modrý |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní