Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V8129-19
Nový produkt
| Materiál | poliester 600D 370 g/m2 |
| Samostatné balenia | pc/ Polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 50 x 38 x 20 cm |
| ExportCtnQty | 20 |
| CtnDimensions | 59 x 41 x 38 cm |
| CtnWeightKG | 13 |
| Katalógové číslo výrobcu | 62114210 |
| Farba | šedá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní