Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V7529-04
Nový produkt
| Materiál | 100 g / m2 netkaného laminátu |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 20 pcs/ bag |
| Rozmery | 40 x 35 x 13 cm |
| InnerCtnQty | 20 |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 42 x 53 x 37 cm |
| CtnWeightKG | 13 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42022210 |
| Hmotnosť | 100 |
| Farba | námornícka modrá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní