Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V5812-06
Nový produkt
| Materiál | netkaná textília 90 g / m2 |
| Samostatné balenia | - |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 36 x 34 x 22,5 cm |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 42 x 38 x 70 cm |
| CtnWeightKG | 15.8 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202929890 |
| Hmotnosť | 90 |
| Farba | zelená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní