Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 80 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | |
| Rozmery | 37 x 41 x 0,3 cm |
| ExportCtnQty | 250 |
| CtnDimensions | 45 x 40 x 45 cm |
| CtnWeightKG | 9.97 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029298 |
| Hmotnosť | 36 |
| Farba | námornícka modrá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní