Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 80 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 10 pcs/ Bag |
| Rozmery | 40 x 35 x 10 cm |
| InnerCtnQty | 10 |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 40 x 45 x 36 cm |
| CtnWeightKG | 7.5 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42022290 90 |
| Hmotnosť | 80 |
| Farba | námornícka modrá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní