Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V8526/A-05
Nový produkt
| Materiál | netkaná textília 70 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 50 pcs/ Bag |
| Rozmery | 38 x 35 cm |
| InnerCtnQty | 50 |
| ExportCtnQty | 250 |
| CtnDimensions | 39 x 30 x 39 cm |
| CtnWeightKG | 6.5 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029298 90 |
| Hmotnosť | 70 |
| Farba | červená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní