Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 70 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 30 x 37 x 10,5 cm |
| InnerCtnQty | 50 |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 44 x 32 x 44 cm |
| CtnWeightKG | 7 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202929890 |
| Hmotnosť | 32 |
| Farba | čierna |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní