Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 70 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 10 pcs/ Bag |
| Rozmery | 32 x 42 x 15 cm |
| InnerCtnQty | 10 |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 46 x 36 x 50 cm |
| CtnWeightKG | 9 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202229090 |
| Hmotnosť | 70 |
| Farba | modrý |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní