Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | 100 g / m2 netkaného laminátu |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 10 pcs/ Bag |
| Rozmery | 30 x 34 x 12 cm |
| InnerCtnQty | 10 |
| ExportCtnQty | 300 |
| CtnDimensions | 63 x 35 x 42 cm |
| CtnWeightKG | 14 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202221000 |
| Hmotnosť | 40 |
| Farba | modrý |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní