Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 80 g / m2 |
| Samostatné balenia | polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 46 × 35,5 cm |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 54 x 45 x 37 cm |
| CtnWeightKG | 11.96 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029298 |
| Hmotnosť | 54 |
| Farba | zlato |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní