Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | plsť 230 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 33 x 42 cm |
| InnerCtnQty | 25 |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 50 x 37 x 48 cm |
| CtnWeightKG | 9 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029900 |
| Hmotnosť | 80 |
| Farba | šedá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní