Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | PP tkané 120 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | 20 pcs/ bag |
| Rozmery | 38 x 38 x 12 cm |
| InnerCtnQty | 20 |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 40 x 25 x 40 cm |
| CtnWeightKG | 9 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42022210 |
| Hmotnosť | 120 |
| Farba | červená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní