Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V9431-19
Nový produkt
| Materiál | hliník, EVA, polyester 320 - 330 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | polybag |
| Rozmery | 48 x 28 x 24 cm |
| ExportCtnQty | 12 |
| CtnDimensions | 50 x 30 x 47 cm |
| CtnWeightKG | 8,42 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029298 |
| Hmotnosť | 624 |
| Farba | šedá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní