Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V2983-11
Nový produkt
| Materiál | papier 70 g/m2, PU |
| Samostatné balenia | polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 21 x 14 x 1,5 cm |
| InnerCtnQty | 25 |
| ExportCtnQty | 50 |
| CtnDimensions | 37,5 x 33 x 24 cm |
| CtnWeightKG | 14.3 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4820103000 |
| Farba | modrý |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní