Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V9435-19
Nový produkt
| Materiál | hliník, EVA, polyester 320 - 330 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | polybag |
| Rozmery | 27 x 34 x 97 cm |
| ExportCtnQty | 6 |
| CtnDimensions | 96 x 45 x 38 cm |
| CtnWeightKG | 13.22 |
| Katalógové číslo výrobcu | 87168000 |
| Hmotnosť | 1964 |
| Farba | šedá |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní