Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V9404-03
Nový produkt
| Materiál | netkaná textília 80 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | |
| Rozmery | 42 x 16 x 12 cm |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 48 x 20 x 28 cm |
| CtnWeightKG | 3,68 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029298 |
| Hmotnosť | 30 |
| Farba | čierna |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní