Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V9400-03
Nový produkt
| Materiál | PVC, netkané 80 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Samostatné balenia | |
| Rozmery | 12 x 36,5 x 16 cm |
| InnerCtnQty | 50 |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 48 x 42 x 38 cm |
| CtnWeightKG | 8.1 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029291 |
| Hmotnosť | 66 |
| Farba | čierna |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní