Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 80 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 34 x 41 x 0,1 cm |
| ExportCtnQty | 500 |
| CtnDimensions | 50 x 44 x 35 cm |
| CtnWeightKG | 17 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029291 |
| Farba | červená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní