Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V7349-16
Nový produkt
| Materiál | netkaný laminovaný materiál, netkaný 90 g / m2 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 32 x 19,5 x 11 cm |
| ExportCtnQty | 100 |
| CtnDimensions | 52 x 45 x 45 cm |
| CtnWeightKG | 11 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42029219 |
| Farba | hnedý |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní