Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V7613-10
Nový produkt
| Materiál | netkaná 80 g / m2, hliníková fólia |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 20 x 12,5 x 19,5 cm |
| ExportCtnQty | 60 |
| CtnDimensions | 36 x 36 x 26 cm |
| CtnWeightKG | 2,4 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202929890 |
| Farba | svetlozelená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní