Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V8162-00
Nový produkt
| Materiál | laminowany papier 130 g/m2 |
| Samostatné balenia | pc/ Polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 30 x 40 x 14 cm |
| ExportCtnQty | 50 |
| CtnDimensions | 44 x 33 x 67 cm |
| CtnWeightKG | 8.5 |
| Katalógové číslo výrobcu | 9608101000 |
| Farba | neutrálne |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní