Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V8980-05
Nový produkt
| Materiál | hliník, polyester, PP, 190T polyester, 0,5 mm PVC |
| Samostatné balenia | polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 35 x 18 x 47,5 cm |
| ExportCtnQty | 1 |
| CtnDimensions | 37 x 20 x 56,5 cm |
| CtnWeightKG | 2.6 |
| Katalógové číslo výrobcu | 42021219 |
| Hmotnosť | 2100 |
| Farba | červená |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní