Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
| Materiál | netkaná textília 80 g / m2 |
| Samostatné balenia | polybag |
| Krajina pôvodu | CN |
| Rozmery | 26,5 x 30 x 21 cm |
| ExportCtnQty | 200 |
| CtnDimensions | 33 x 59 x 36 cm |
| CtnWeightKG | 7.6 |
| Katalógové číslo výrobcu | 4202929890 |
| Hmotnosť | 38 |
| Farba | ružový |
Produkt je skladom (EU) 5-7 prac. dní
Produkt je vyradený z ponuky
Produkt nie je skladom, ale je ho možné objednať 5+ prac. dní